Головна Новини Олевська міська рада Колектив міської ради приєднався до святкування Дня вишиванки
Колектив міської ради приєднався до святкування Дня вишиванки

Piccy.info - Free Image HostingМіський голова Анатолій Повар та колектив ради підтримав  відзначення традиційного Дня вишиванки, прийшовшина роботу у вишитих вбраннях!

«Це добрий спосіб єднання українців, які щодня мають різні суспільні ролі, уподобання, погляди, – зазначив він. Так ми пригадуємо і демонструємо велику спільну частину нашої ідентичності, почуваємо себе громадою».

Працівники установи вже зранку приймали громадян у вишитому вбранні та посмішкою. Орнаменти на вишиванках подивували широким розмаїттям як традиційних робіт, так і їх сучасних інтерпретацій. Співробітники в вишиванках мали вишуканий та елегантний вигляд і всі були одностайні в тому, що вишиванка – це така річ, яка об'єднує весь український народ, та водночас вирізняє нас в усьому світі.

Piccy.info - Free Image Hosting