Головна Новини Олевська міська рада Реформа місцевого самоврядування: Олевський район буде однією громадою
Реформа місцевого самоврядування: Олевський район буде однією громадою

Piccy.info - Free Image HostingСьогодні, 20 травня, в сесійній залі міської ради відбулось зібрання за участі міського голови Анатолія Повара та 14 представників місцевого самоврядування сільських рад Олевського району з питання формування спроможних громад. На запрошення з’явились представник від Жовтневської, Майданської, Зубковицької, Зольнянської, Новобілокоровицької, Білокоровицької, Дружбівської, Юріївської, Стовпинської, Кам'янської, Бучманівської, Замисловицької, Комсомольської, Новоозерянської та Кишинської рад.

Більшість сільських голів та жителі їх територіальних громад не проти утворення єдиної Олевської громади, за умови, що старосту (представника населеного пункту) повинні обирати, а не призначати.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting