Головна Новини Олевська міська рада Про хід реформи децентралізації в Житомирській області
Про хід реформи децентралізації в Житомирській області

15 травня у прес-центрі Житомирської міської ради відбулось обговорення на тему «Актуальні питання формування об’єднаних територіальних громад для міських рад Житомирської області».

Участь у дискусії брав і міський голова Олевська Анатолій Повар. Про закон про добровільне об’єднання територіальних громад слово говорив голова Житомирської облради Француз В.Й., про фінансове забезпечення об’єднаних територіальних громад  - заступник директора департаменту фінансів ОДА Венцель В.Т. Почули інформацію від директора Офісу реформ Слідзевського Р.М. про те, як проходить робота в області по створенню перспективних планів об’єднання громад в області. Про проблеми по складанню перспективних планів, з якими стикаються на місцях мали змогу висловитись самі міські голови. Останнім питанням від в.о. Житомирського міського голови Цимбалюк Л.В. було обговорення кандидатур на посаду Президента АМУ та до складу Правління АМУ.