Головна Новини Олевська міська рада «Столична» вулиця
«Столична» вулиця

Piccy.info - Free Image HostingУ вихідні дні напруга по вулиці Київській зашкалює, тут не проїхати, не пройти. Виною такому становищу є сусідство з Олевським кооперативним ринком, для водіїв у «базарні дні» тут діє чарівне правило: паркуйся, як тобі зручно. Водії не дотримуються правил дорожнього руху, паркуються в місцях заборонених дорожніми знаками, на тротуарах, чим створюють аварійні ситуації з пішоходами та водіями інших транспортних засобів.

Автобуси ледь виїжджають з автовокзалу та протискуються між рядами автомобілів. Цей відрізок зі складнощами долає і карета швидкої допомоги.

На неодноразові листи міської ради «навести порядок» з безпекою проїзду автотранспорту по вулиці Київській по цей час реагування з боку відділення Олевського ДАІ не було.

Сподіваємось, що олевські працівники ДАІ змінять ситуацію на краще,  на вулиці зі столичною назвою Київська таки буде порядок та безпека руху.