Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада В Олевську продовжується реалізація заходів спрямованих на покращення екологічного стану річки міста
В Олевську продовжується реалізація заходів спрямованих на покращення екологічного стану річки міста
Автор: Content manager   

Piccy.info - Free Image Hosting

На засіданні 49 сесії 6 скликання Олевської міської ради, яке відбулось 5 березня 2015 року, депутати проголосували за виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації «Покращення санітарного та екологічного стану р. Уборть в межах міста Олевська Житомирської області» в сумі 50 тис. грн., якою буде передбачено очистка та поглиблення русла ріки Уборть в межах міста Олевськ, відновлення дамби та облаштування пляжних зон відпочинку в межах міста з використанням річкового піску.

Питання щодо необхідності очищення русла річки та будівництва дамби вже пройшли громадські обговорення серед місцевого населення. Деякі жителі та підприємці міста  висловили бажання взяти участь у фінансуванні окремих видів робіт.

13 березня 2015 року делегація фахівців за участі голови правління ВАТ «Укргідроенерго», члена колегії Міністерства палива та енергетики України (з 2004), президента Асоціації «Укргідроенерго»,  професора Українського державного університету водного господарства та природокористуваннята Почесного громадянина міста Олевська Поташника С.І. підтвердила необхідність очищення русла річки та внесла пропозицію збудувати малі ГЕС в місцях будівництва дамб. При цьому планується залучення інвестиційних коштів на їх будівництво оскільки, як вважають ініціатори проекту, це окремий бізнес-проект, який після реалізації повинен приносити економічну вигоду.

Наступним організаційним кроком має стати розширене засідання Президії Всеукраїнської громадської організації «Асоціація» Укргідроенерго», проведення якого заплановано на 26 травня 2015 року в м. Олевську (приміщення Олевської міської ради). На порядок денний вказаного засідання винесено питання про створення та реалізацію обласних програм розвитку малої гідроенергетики (Доповідач: віце-президент Асоціації «Укргідроенерго»); презентація проекту будівництва Олевської МГЕС (Доповідач: заступник технічного директора ПАТ «Укргідропроект» Ландау Ю.О.); розгляд змін у нормативно-законодавчій базі розвитку відновлювальної енергетики в Україні (Доповідач: президент ЗЕА «Новосвіт», віце-президент Асоціації «Укргідроенерго» Нікіторович О.В.;) щодо членства в Асоціації (Доповідач: президент Асоціації «Укргідроенерго» Поташник С.І.).

Сподіваємось, що завдяки візиту шановних гостей та плідній співпраці усіх зацікавлених осіб найближчим часом можна буде приступити до виконання очисних та будівельних робіт на Уборті.