Травень

Головна Новини Газета "Новини Олевська" Бажаємо достойно представити район
Бажаємо достойно представити район
Автор: Administrator

Щорічний конкурс "Учитель року", що відбувся цьогоріч 14-15 грудня, проходив у п'яти номінаціях: українська мова і література, біологія, іноземна мова (англійська), фізична культура та етика. Продемонструвати свої педагогічні уміння та здібності на районному рівні відважилися 12 вчителів. Найактивнішими виявилися біологи - 4 номінанти, найменш чисельною за кількістю учасників стала номінація українських філологів - 1 чол.

Першого дня, після відкриття конкурсу в Олевському РМК, вчителі творчо себе самопрезентували та провели заходи у рамках педмайстерні. У другій половині дня педагоги відвідали школи та познайомилися із учнями, з якими їм довелося потім працювати.
Відкриті уроки конкурсанти давали на базі Олевської гімназії та Олевських ЗОШ № 2 і № 3.

На знімку: переможець районного етапу конкурсу "Учитель року - 2012" у номінації "Біологія", заступник директора Олевської гімназії Наталія Федорук.

Значне навантаження випало на журі, яке не тільки оцінювало уроки, але й прискіпливо вивчало представлені на конкурс матеріали. Після ретельного зважування усіх "за" і "проти" було оголошено список переможців, якими стали Л.В. Налапко (вчитель української мови і літератури Комсомольської ЗОШ), Н.Ф. Федорук (вчитель біології Олевської гімназії), В.Б. Бочковський (вчитель іноземної мови Олевської ЗОШ № 3), М.О. Мосійчук (вчитель фізичної культури Олевської ЗОШ № 2) та Н.І. Горгота (вчитель етики Дружбівської ЗОШ).
Усі учасники конкурсу отримали подарунки, а переможці - ще й грошову винагороду, про що подбали організатори у особі відділу освіти та галузевої ради голів профспілок.
Нині у переможців важливий етап: ті з них, хто виявив бажання прийняти участь у обласному конкурсі, готують свої матеріали до першого - заочного туру.
Побажаємо їм достойно представити наш район на рівні області.

Ю. Халімончук.

З газети "Новини Олевська", від 30.12.2011р.