Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Газета "Новини Олевська" Бажаємо достойно представити район
Бажаємо достойно представити район
Автор: Administrator   

Щорічний конкурс "Учитель року", що відбувся цьогоріч 14-15 грудня, проходив у п'яти номінаціях: українська мова і література, біологія, іноземна мова (англійська), фізична культура та етика. Продемонструвати свої педагогічні уміння та здібності на районному рівні відважилися 12 вчителів. Найактивнішими виявилися біологи - 4 номінанти, найменш чисельною за кількістю учасників стала номінація українських філологів - 1 чол.

 

Першого дня, після відкриття конкурсу в Олевському РМК, вчителі творчо себе самопрезентували та провели заходи у рамках педмайстерні. У другій половині дня педагоги відвідали школи та познайомилися із учнями, з якими їм довелося потім працювати.
Відкриті уроки конкурсанти давали на базі Олевської гімназії та Олевських ЗОШ № 2 і № 3.

 

На знімку: переможець районного етапу конкурсу "Учитель року - 2012" у номінації "Біологія", заступник директора Олевської гімназії Наталія Федорук.


Значне навантаження випало на журі, яке не тільки оцінювало уроки, але й прискіпливо вивчало представлені на конкурс матеріали. Після ретельного зважування усіх "за" і "проти" було оголошено список переможців, якими стали Л.В. Налапко (вчитель української мови і літератури Комсомольської ЗОШ), Н.Ф. Федорук (вчитель біології Олевської гімназії), В.Б. Бочковський (вчитель іноземної мови Олевської ЗОШ № 3), М.О. Мосійчук (вчитель фізичної культури Олевської ЗОШ № 2) та Н.І. Горгота (вчитель етики Дружбівської ЗОШ).
Усі учасники конкурсу отримали подарунки, а переможці - ще й грошову винагороду, про що подбали організатори у особі відділу освіти та галузевої ради голів профспілок.
Нині у переможців важливий етап: ті з них, хто виявив бажання прийняти участь у обласному конкурсі, готують свої матеріали до першого - заочного туру.
Побажаємо їм достойно представити наш район на рівні області.

Ю. Халімончук.

 

З газети "Новини Олевська", від 30.12.2011р.