Головна Новини Олевська міська рада Олевчани можуть приєднатися до створення макового поля пам’яті
Олевчани можуть приєднатися до створення макового поля пам’яті

Piccy.info - Free Image Hosting

«Посадити» іменний червоний мак на честь тих, хто загинув на війні або пережив її, зможе кожен на символічному онлайн-полі, увічнивши подвиг своїх предків.

Поділитися фамільними легендами про військові подвиги або болем про втрачених близьких можна завдяки проекту на сайті «Поле пам'яті» за посиланням: http://flowersofmemory.org/. Розробники сайту пропонують напередодні 70-ї річниці Перемоги над нацизмом в Європі і 70-ї річниці закінчення Другої світової війни згадати всіх - військових, добровольців, учасників визвольного руху, медиків, городян, селян, дорослих і дітей.

Кожен бажаючий зможе розповісти історію своєї родини, якої не минуло горе. «Посадивши» на сайті червоний мак з ім'ям та інформацією про людину, який пройшов пекло війни, олевчани допоможуть зростити загальне поле скорботи і пам'яті України.

Організатори закликають поклонитися подвигу предків і проявити єднання народу - «просто висадити квітку на символічному маковому полі».