Головна Новини Олевська міська рада В Олевську ремонтують дороги
В Олевську ремонтують дороги

Piccy.info - Free Image HostingДо капітального ремонту готують вулицю Коростенську, там згідно документації та рішення сесії міської ради буде покладена бруківка. На відповідні роботи з бюджету міста виділено 655 тисяч гривень. Чому

бруківка, а не асфальт? Вона екологічно чистіша, ніж асфальт. Вона стійка до зношення, а дефекти поверхні, на якій вона стоїть в будь-який час можна усунути без важкого обладнання. У разі потреби (скажімо, для ремонту підземних комунікацій) її легко можна демонтувати, складувати, а потім ту ж плитку укласти знову. Зрештою, плитка естетичніше виглядає. А ще це, виявляється, значно дешевше.

Депутат міської ради, директор ОП Теплових мереж Олексій Панченко та депутат районної ради Володимир Катинський в свою чергу попіклувались про інші вулиці, взявши на себе витрати за відсів заїзду до вулиць Зарічна, Героїв Крут  та Іскри.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting