Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Люди з вадами слуху прагнуть бути почутими
Люди з вадами слуху прагнуть бути почутими
Автор: Content manager   

Piccy.info - Free Image Hosting

29 квітня в актовому залі міської ради відбулось зустріч представників Коростенської територіальної організації Українського товариства глухих і громадян з вадами слуху міста Олевськ та району. Мета зустрічі дізнатись про наявні проблеми, в тому числі і матеріально-побутові.

На зустріч прийшли 13 громадян з вадами слуху, загалом на обліку знаходяться близько 40 людей. На засіданні були присутні та консультували з необхідних питань начальник управління праці та соціального захисту населення Островська О.Г. і спеціаліст відділу соціальних допомог та компенсаційних виплат управління праці та соцзахисту населення Горпиніч З.М. Начальник УП та СЗН Островська О.Г. зазначила, що у більшості випадків, люди, які мають вади слуху отримують мінімальну пенсію по інвалідності у розмірі 949 гривень. За сприяння даної установи, шість громадян отримали матеріальну допомогу від сільських рад, на території яких вони проживають, це Тепениця та Рудня-Бистра. Відповідна робота проводиться з іншими головами сільрад, вони обіцяють допомогти ближче до травневих свят.

Долали «мовний бар’єр» за допомогою сурдоперекладу (мови жестів). Голова УТОГу Лазаренко Олена наголосила на основних проблемах даної категорії людей – це складнощі у спілкуванні та проблема у працевлаштуванні. В Олевську не має жодного сурдоперекладача, який міг би допомагати їм у цьому, тому, навіть, звичайний похід у лікарню або магазин є проблемним. Тим, що закінчили спецшколи та вміють писати і читати, радять завжди носити папірець та ручку. В інших випадках звертатися до Коростенської територіальної організації Українського товариства глухих, там їх «вислухають» обов’язково.

 

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting