Головна Новини Олевська міська рада Громадські слухання щодо об’єднання громад
Громадські слухання щодо об’єднання громад
Piccy.info - Free Image Hosting

22 квітня в Будинку культури села Тепениця відбулися громадські слухання щодо приєднання територіальних громад Тепеницької сільради до Олевської міської громади.

Сільський голова Кайданович В.Й. почав обговорення з ознайомлення присутніх з ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад», головними юридичними аспектами даного закону та власне процедурою об’єднання.

Тепеницька сільська рада включає в себе 5 населених пунктів: Тепениця, Артинськ, Обище, Хмелівка та Соснівка. Відстань від села до районного центру (Олевська) 4 км, найвіддаленіший населений пункт знаходиться за 12 км. За словами сільського голови, сільська рада, як і більшість сільських рад району, є дотаційною, тож без сторонньої допомоги вирішувати проблемні питання самостійно їй буде не під силу.

Єдине, чого не вистачало в такому випадку – потужної та доступної інформаційно-роз’яснювальної роботи, наслідком якої стало б чітке розуміння суспільством перспектив і вигод від реформи, тому в обговоренні брали участь міський голова Олевська Повар А.В., заступник міського голови Колбасюк В.В. та секретар міської ради Євдокимов С.М.

Прогнозовано, що ця тема викликала різні думки у жителів, адже не всі питання мають відповідь. Для них це черговий предмет обговорення, який матиме результат у будь-якому випадку.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting