Січень

Головна Новини Олевська міська рада У міській раді відбулися громадські слухання щодо об’єднання територіальних громад району

Piccy.info - Free Image HostingЗа ініціативи депутатів міської ради 3 квітня 2015 року було розпочато процедуру об’єднання територіальних громад. Так, Олевською міською радою було запропоновано об’єднання 33-м населеним пунктам

(відповідним територіальним громадам) Олевського району. Відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та рішення ради міським головою А. Поваром було ініційовано проведення громадських слухань із зазначеного питання, які відбулись 17 квітня 2015 року у залі засідань Олевської міської ради. Присутні одноголосно підтримали ініціативу органу місцевого самоврядування щодо об’єднання міської громади із жителями 33-х населених пунктів. Сподіваємось на якнайшвидший розгляд даного питання нашими колегами і звичайно на позитивну відповідь. Віримо, що вказані зміни дадуть можливість кожному жителю новоутвореної адміністративно-територіальної одиниці в повній мірі відчути необхідність та корисність впроваджуваних реформ.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting