Головна Новини Олевська міська рада Подивіться на місто очима господаря
Подивіться на місто очима господаря

Piccy.info - Free Image HostingЗробимо Олевськ квітучим

Тиждень тому місто знаходилося в режимі генерального прибирання, сьогодні ж післясвяткове затишшя.

Традиційно, у квітні на клумбах розпочинають висаджувати квіти. Різнобарвні маргаритки, петунії, братки («анютины глазки») з’явилися 15 квітня і на клумбах біля міської ради. Загалом на клумбах зростатимуть і милуватимуть око олевчан та гостей міста 56 саджанців цих квіток. Вони поповнять «зелене господарство» міста. Такий подарунок Олевську зробив міський голова Анатолій Повар на своє День народження, яке він святкує 16 квітня.

Як бути з іншими клумбами міста поки не знають. Щороку на площі Соборній відбуваються наймасштабніші квіткові «теракти» сезону, звідки щороку безслідно зникають квітучі насадження. Такі злочини для олевчан – не дивина: дрібні злодюжки чомусь особливо полюбляють "проріджувати" зелені насадження на газонах та міських клумбах. У результаті від чверті до половини висаджених бюджетним коштом квітів, кущів або дерев швидко  "перекочовують" до приватних садиб любителів помилуватися красою за чужий рахунок.

Міський голова просить олевчан подивитися на місто очима господаря та запрошує до «квітучої» акції підприємства, організації, установи, підприємців міста.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting