Головна Новини Олевська міська рада Почесному громадянину міста Олевськ , ветерану ВВВ – Шостаку Миколі Гордійовичу ювілейних 90!

Piccy.info - Free Image Hosting

Почесному громадянину міста Олевськ , ветерану ВВВ –

Шостаку Миколі Гордійовичу ювілейних 90!

В цей святковий день представники міської ради відвідали Почесного громадянина міста Олевськ, ветерана ВВВ Шостака Миколу Гордійовича та привітали його з ювілейною датою – 90 роком народження.

Ювіляру було вручено квіти та грошовий подарунок від міського голови Анатолія Повара.

У день свого 90-річчя сивочолого ветерана, авторитетну у місті людину тепло і щиро привітали також рідні, близькі, знайомі.

Миколо Гордійовичу, Ви дійсно людина з великої літери, завжди були і залишаєтесь прикладом для наслідування та гордістю міста, а Ваша праця – спадком багатьох поколінь олевчан. Міцного здоров’я Вам, щастя та довголіття.

Piccy.info - Free Image Hosting