Головна Новини Олевська міська рада Держава допоможе українцям утеплювати домівки
Держава допоможе українцям утеплювати домівки

Piccy.info - Free Image Hosting

Уряд започаткував програму компенсації вартості утеплення індивідуальних житлових будинків та для ОСББ. Як повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду 8 квітня, розмір компенсації становитиме для індивідуальних будинків 30%, а для ОСББ – 40%.
Загальний обсяг заучених до програми коштів – 1,57 млрд. грн. Передбачено, що ця сума допоможе утеплити оселі 134 тис. українських сімей.

Планується, що найближчим часом в державі розпочнеться спільна роз’яснювальна кампанія Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Ощадного банку. Громадяни дізнаються, як можна оформити в банку кредит та отримати компенсацію з Державного бюджету на те, щоб купити нові вікна, утеплити будинок, замінити котел.

Інформацію взято із сайту Новини Житомира

Інформація на сайті ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ПЕНСІОНЕРІВ