Травень

Головна Новини Олевська міська рада «Єрмолинським напівфабрикатам» можуть заборонити займатися торгівлею в місті
«Єрмолинським напівфабрикатам» можуть заборонити займатися торгівлею в місті

Piccy.info - Free Image Hosting

Близько місяця як «Єрмолинські напівфабрикати» зайшли на ринок міста Олевськ з власною продукцією. Жителі прямо таки «підсіли» на напівприготовані вироби та вистоюють величезні черги за «котлетами»

та «варениками». Про власний заробіток приватний підприємець подбав, а от про порядок – ні,  тому  на засідання виконавчого комітету, яке відбулось 1 квітня,  винесли питання про демонтаж малої архітектурної форми по вул. Б. Хмельницького,1. Власник порушив п.3 рішення виконавчого комітету «Про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд»:

-         виготовити паспорт прив’язки;

-         заключити в місячний термін договір особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди;

-         дотримуватись Правил благоустрою міста та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Олевськ;

-         забезпечити облаштування прилеглої до тимчасової споруди території двома або більше урнами та трьома квітниками;

-         здійснювати прибирання прилеглої до тимчасової споруди території.

Зваживши та той факт, що продукція користується попитом серед населення, члени виконкому дали час підприємцю до 10 квітня 2015 року, щоб виправити існуюче становище.