Січень

Головна Новини Олевська міська рада Міська рада вилучатиме неприватизовані земельні ділянки
Міська рада вилучатиме неприватизовані земельні ділянки

Олевська міська рада повідомляє громадян міста про вилучення земельних ділянок щодо яких були прийняті рішення про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації.

Громадяни, які отримали рішення  про надання дозволу на виготовлення землевпорядної документації для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд і у вказані строки не завершили процедуру оформлення права власності на них будуть попереджені про їх вилучення.

За інформацією начальника містобудування та архітектури міської ради П’ятницького В. Б., близько 25% земельних ділянок не мають власників. Ці землі будуть надані іншим громадянам, які не використали своє право «на землю». На сьогоднішній день багато заяв надходить до Олевської міської ради про надання земельних ділянок від учасників АТО.

Сьогодні, у всіх рішеннях сесії міської ради вказано пункт, що земельну ділянку необхідно приватизувати на протязі 5 років.

Якщо колись було рішення про передачу безоплатно у власність земельних ділянок, але громадяни документально ПОКИ ЩО не оформили документів, що посвідчують право на земельні ділянки, то про такі "городи" доведеться забути.