Головна Новини Олевська міська рада Підприємці міста допомагають робити місто «світлішим»
Підприємці міста допомагають робити місто «світлішим»

Piccy.info - Free Image Hosting

До процесу відновлення вуличного освітлення долучаються підприємці міста. Лузін Євгеній придбав два світильники, які розмістили на вулиці Пушкіна. Приватний підприємець, член виконкому Торгонський Валентин придбав два світильники вартістю 2250 грн для освітлення на вулиці Олени Теліги (Постишева). Щира подяка за небайдужість до міста та за особистий вклад у розвиток благоустрою Олевська.

На 49 сесії міської ради депутати прийняли рішення про освітлення вулиць Пушкіна, Київська, Чапаєва, Житомирська, Набережна, Герцена та  підтримали пропозицію щодо освітлення вулиць Суворова та Західної. Загальна вартість проекту становитиме близько 46 тисяч гривень.