Головна Новини Олевська міська рада На міській олімпіаді всі призові місця зайняли дівчата
На міській олімпіаді всі призові місця зайняли дівчата

Piccy.info - Free Image Hosting

«Путівка в науку» – саме під такою назвою пройшов II етап міської олімпіади випускників школи I ступеня, який відбувся 31 березня в сесійній залі міської ради. На місцях депутатів розташувались школярі, у них своя «сесія», важлива перевірка на знання.

За новими перемогами прийшли 15 учнів (13  дівчаток і 2 хлопчики) 4 класів Олевської гімназії та загальноосвітніх шкіл №2 і №3, щоб позмагатися за першість з таких дисциплін: українська мова, математика та природознавство.

Після вступного слова та побажань удачі і наснаги міським головою А.В. Поваром, діти приступили до 40-хвилинного «олімпійського уроку», щоб продемонструвати «несписані» знання.

Переборовши хвилювання, школярі зуміли показати гарний результат. І так, призові місця здобули:

1 місце – Коломієць Олександра – учениця Олевської гімназії;

2 місце – Чистякова Софія – учениця Олевської ЗОШ №3

3 місце – Майгун Юлія – учениця Олевської гімназії

1 місце – Яковчук Вікторія – учениця Олевської ЗОШ №3

2 місце – Існюк Валерія – учень Олевської гімназії

3 місце – Кручко Іванна – учениця Олевської ЗОШ №3

Природознавство

1 місце – Мартинюк Діана – учениця Олевської ЗОШ №3

2 місце – Гусаченко Дарина – учениця Олевської гімназії

3 місце – Сидорчук Вікторія – учениця Олевської гімназії

Наші щирі вітання переможцям і учасникам.

Вітали і призерів, і учасників олімпіади не тільки солодощами, а й  подарунками, які підготували для них представники віце-президент донорської організації «Фрідом Вілладж» Володимир Самарський із Сполучених Штатів Америки та представник ОБФ «Турбота та милосердя» Микола Камінський.

Подяками за підготовку учасників та переможців II етапу міської олімпіади «Путівка в науку – 2015» нагороджено: Павлусенко Наталію Василівну та Шукель Аделю Яківну – вчительок початкових класів Олевської ЗОШ №3, Попович Тетяну Олексіївну та Охремчук Світлану Тихонівну – вчительок початкових класів Олевської гімназії і Кузьмичову Світлану Григорівну – вчительку початкових класів Олевської ЗОШ №2.  Подяку отримала і Лук’янова Лариса Віталіївна – методист районного методичного кабінету відділу освіти Олевської РДА за якісну підготовку, проведення та організаційно-методичне забезпечення II етапу міської олімпіади «Путівка в науку – 2015».

Участь і перемога однаково важливі для людини. Учням цей досвід варто пам’ятати і цінувати, а школі гордитися своїми розумниками.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting