Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2022
Січень
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Сесія районної ради
Сесія районної ради
Автор: Content manager   

26 березня відбулось чергове 27 засідання сесії Олевської районної ради. Першим у порядку денному заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2014 рік.

Затвердили Програму соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Олевського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району, що брали участь у антитерористичній операції у 2015 році. Обґрунтуванням необхідності прийняття Програми стало наступне.

Станом на 10.03.15 на територію Олевського району прибуло та розміщено 164 особи, з них з АР Крим – 7 осіб, з Донецької та Луганської областей – 157 осіб. Згідно з даними районного координаційного штабу на території району налічується 11 об’єктів усіх форм власності, де є можливість розміщення 45 осіб. Більшість внутрішньо переміщених осіб, які прибули на територію області, не отримують пенсії або отримують їх у розмірах, що не перевищують прожиткового мінімуму для працездатних осіб, працездатні громадяни до моменту працевлаштування не мають матеріальної підтримки. З початку антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях 14 осіб із числа військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур району є мешканцями Олевського району, які у ході виконання службових обов’язків отримали поранення різного ступеня важкості та потребують медичної реабілітації. Таким чином, в умовах сьогодення, саме зазначені категорії населення потребують підвищеної уваги з боку владних структур, органів місцевого самоврядування, громадських організацій.

Затвердили Програму малого і середнього підприємництва, заодно порушили тему нелегального бізнесу. Згадали і про неконтрольований ріст цін на продукти харчування в торгових точках Олевська. Цим питанням в окремому порядку буде займатись Антимонопольний комітет, куди буде направлено звернення.

Була порушена тема і охорони здоров’я. Як свідчить статистика, захворюваність на туберкульоз в Олевському районі висока, відповідно, високу інфікованість населення виявляють щороку. Профілактика і виявлення туберкульозу  відбувались  за допомогою пересувного автомобіля-флюрографа, якого на даний час не має.  Депутати районної ради надали згоду Житомирській обласні раді на передачу у комунальну власність сіл, селищ, міста району автомобіля-флюрографа, але тільки за умови, що він знаходиться у робочому стані. За неофіційною інформацією, таких автомобілів в області лише три, тому виник сумнів, що автомобіль справний.

Повернулись до теми нелегального видобутку бурштину та «чорнобильської теми», слухаючи відповіді на листи від вищих органів державної влади. Якщо коротко і по суті, то врегулювати ситуацію з бурштином потрібно намагатись на місцевому рівні, а щодо чорнобильських пільг для «4»  категорії постраждалих, то їх знято і крапка.

Колективно підтримали звернення про повернення «АПК лісгосп» з власності обласної ради у власність районної.

Бурхливу дискусію у депутатів викликав лист Олевського районного суду, в якому вони просять надати згоду на поліпшення орендованого приміщення, у чому отримали відмову.  

Новим заступником голови РДА став Крамаренко Сергій Михайлович, про це на засіданні повідомив голова РДА Невмержицький В.І. До нього цю посаду займав Ковальчук Олександр Станіславович, але звільнився з посади на початку 2015 року.