Січень

Головна Новини Олевська міська рада Прибирання стихійного смітника
Прибирання стихійного смітника

Piccy.info - Free Image Hostingвздовж вулиці Партизанської та території навколо спортивного майданчика в районі вулиці Чапаєва відбулось 21 березня. Ініціатором акції став приватний підприємець В’ячеслав Бородавкін, який залучив до прибирання молодь та дітей.

«Незважаючи на постійні попередження з боку місцевого самоврядування про адміністративну відповідальність за порушення Правил благоустрою міста Олевськ, жителі міста продовжують свідомо складувати сміття в непризначених для цього місцях, і як факт, щороку доводиться їх прибирати. Попри гучні заклики –  берегти довкілля, ситуація не змінюється. Я вважаю, що  впливати на таку безвідповідальність одним штрафом –  замало», – коментує ситуацію ініціатор акції.

Подібні заходи проводяться уже не перший рік. І здавалося б смітник уже вдалося ліквідувати, але на початку 2015 року приватне підприємство «Будпослуги – 2» не поновило договори з населенням даного мікрорайону, а жителі не надто спішать допомагати їм в цьому і не придумали нічого кращого як викидати побутові відходи до лісу.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting