Головна Новини Олевська міська рада З приводу заяви
З приводу заяви

Жителі вулиці Молодіжної  та провулку Павленка написали колективну скаргу на сусіда, який влаштував під їх вікнами пилораму. Якими конфліктами живе приватний сектор, читайте далі.

Жителі провулку Павленка та вулиці Молодіжної не знають як «приструнити» безсовісного сусіда-бізнесмена, який влаштував підпільний цех по переробці деревини. Гр.Т. самовільно зайняв сусідню земельну ділянку у 0,08 га, зруйнував будинок, власниця якого померла років 20 тому,  і звозить туди ліс, який там же пиляє, а дрова складує обабіч дороги. «Катування» шумом сусіди терплять не один рік. Кажуть, більше несила. На їх прохання – припинити, відповідає нецензурною лайкою.

Історія конфлікту продовжилась, коли гр. Т. почав перетворювати ґрунтову дорогу на «полосу с препятствиями». Щоденні рейси вантажними автомобілями довели дорогу до жахливого стану, а сусідів – до чергового скандалу. Місточок, який з’єднує провулок Павленка та вулицю Свято-Миколаївську теж розтрощив, а ремонтувати відмовився.

Егоїзм та ігнорування сусіда  перейшли межу, словесна суперечка у будь-який момент може дійти до рукоприкладства, говорить один із сусідів.

Для роз’яснення ситуації, на місце виїхала комісія міської ради, яка зафіксувала наявні порушення. За словами начальника містобудування та  архітектури Пятницького В.Б. земельна ділянка не має власника, тому найближчим часом її виділять під забудову.

Самого гр.Т. вдома не було, тому підтвердити або спростувати дану інформацію було нікому. Але зрозуміло, що в даній ситуації багато нез’ясованого та, навіть, незаконного.