Головна Новини Олевська міська рада Шановні працівники податкової та митної справи!
Шановні працівники податкової та митної справи!

Piccy.info - Free Image Hosting

Прийміть найщиріші привітання з нагоди вашого професійного свята.

Своєю працею ви сприяєте зміцненню фінансової дисципліни, поступовому наведенню порядку в розрахунках і платежах. Саме завдяки вашій чіткій і злагодженій роботі відбувається стабільне, прогнозоване наповнення бюджетів усіх рівнів.

Щиро дякуємо всім тим, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи державну скарбницю, хто чесно і самовіддано бореться з порушниками податкового законодавства.

Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього. Натхнення вам у роботі та примноження внеску у зміцнення позитивних тенденцій в економіці, ще більшої наполегливості і безкомпромісності у наступі на «тіньову» економіку та корупцію.

З повагою, міський голова

А.В. Повар