Квітень

Головна Новини Спорт "Серце віддавав дітям"
"Серце віддавав дітям"
Автор: Administrator

- так можна по Сухомлинському сказати про вчителя фізвиховання Олевської гімназії Б.О. Хотіна, на честь якого, традиційно, в грудні місяці відбувся турнір з волейболу між освітянськими колективами.

"Кубок Хотіна" - так офіційно звучить назва цього турніру. А якщо не офіційно - це кубок Пошани Вчителя. Вчитель від Бога, Педагог за покликанням, Майстер за фахом і непересічна особистість - такими словами хочеться характеризувати життєве кредо і шлях Б.О. Хотіна. Тому кожна зустріч з ним, особисто для мене, є значущою. Адже так мало сьогодні, в час лицемірства, блюзнірства, запопадливості, а то і просто підлості, залишилося людей чесних, щирих, які не міняють своїх чеснот.
Відкриття турніру було святковим, урочистим по формі та добрим по змісту, як і наша вчительська праця. Шикування, гімн, слова шани Борису Олександровичу від заступника голови Олевської райдержадміністрації О.С. Ковальчука, при якому, власне, і було започатковано турнір, коли він очолював колектив Олевської гімназії. Крім команд, які представляли Олевську гімназію, Лопатицьку, Жубровицьку та Варварівську ЗОШ, до нас, як і в минулі роки прибула команда вчителів з Карпилівської ЗОШ сусіднього Рокитнянського району. Як і раніше, в цьому році одразу визначилися фаворити - команди з Жубрович та Карпилівки, які, власне, на фініші й розіграли призове місце. Фінальна зустріч по напрузі, майстерності могла прикрасити турнір самого високого рівня.
Особливо вразила фінальна гра команд вчителів з Жубровицької ЗОШ. Якщо в Олевському районі команду з Жубрович знали як команду з агресивним натиском, то в цьому році ми побачили, як додала команда у захисті. Надійний "блок", "витягування" м'ячів які, здавалося, не беруться, - це і вирішило результат фіналу на користь педколективу з Жубрович. Сильною, як завжди, була команда з Копищ. Не виглядали слабаками й інші команди.
Але головне, за чим їхали мої колеги з інших колективів до нас в Олевську гімназію - це спілкування, гарний настрій і, безумовно, адреналін. Адже турнір вийшов на славу - буря емоцій, радості, поздоровлень.
Турнір завершився врученням кубка Б.О. Хотіним педколективу Жубровицької ЗОШ, та грошовими нагородами призерам, які вручив голова районної профспілки освіти І.О. Терновий. Адже саме районна профспілка освітян стала головним спонсором турніру.
Турнір на "Кубок Хотіна Б.О." завершився. Педколектив Олевської гімназії вдячний вчителям з інших шкіл, що прийняли участь у змаганнях, та сподівається, що кількість учасників в наступному році зросте.
Педколектив Олевської гімназії вітає всіх колег району з Новим роком. Щастя, Віри, Любові, Здоров'я Вам та вашим сім'ям у 2012 році.
А.О. Шинкар, заступник директора Олевської гімназії.

З газети "Новини Олевська", від 23.12.2011р.