Головна Новини Олевська міська рада Привітали зі святом
Привітали зі святом

Piccy.info - Free Image Hosting

У переддень Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, який припадає на третю неділю березня, грамотами відзначили кращих працівників та трудові колективи галузі в Олевську.

Міський голова Повар Анатолій Васильович завітав до ОП Теплових мереж, де нагородив почесними грамотами за сумлінну щоденну працю, професійне виконання службових обов’язків і з нагоди професійного свята та грошовими преміями тракториста Ніколайчука Петра Івановича,електрогазозварювальника Рабоша Василя Миколайовича; за сумлінну щоденну працю, створення умов для безперебійної та безаварійної роботи,виконання особливо важливих і термінових робіт на високому професійному рівні машиніста котлів Мидловця Сергія Миколайовича, машиніста водопроводу Гайченю Анатолія Миколайовича, майстра водопроводу Гусєва Миколу Андрійовича. Грамоту за трудові досягнення свого колективу отримав директор ОП Теплових мереж Панченко Олексій Анатолійович.

Відзнаку від Олевської міської ради отримав і тракторист ДП «Будпослуги-2» Мосійчук Анатолій Іванович.

Трудові колективи перукарні «Орхідея» та цех по ремонту одягу ПрАТ «Побутпослуги» теж привітали та подякували за сумлінну щоденну працю,високий професіоналізм і якісне обслуговування жителів Олевська.

І хоча чогось так історично склалося, що люди комунальників більше лають, ніж хвалять, настрій у них святковий, незважаючи ані на стереотипи, ані на інші труднощі, з якими зіштовхуються щодня. Хай так буде завжди.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting