Головна Новини Олевська міська рада Олевчани обговорили «майбутнє» річки Уборть
Олевчани обговорили «майбутнє» річки Уборть

Piccy.info - Free Image Hosting6 березня у Районному будинку культури, після звіту міського голови Анатолія Повара, відбулись  громадські обговорення проекту з очищення русла річки Уборть та будівництва дамби в місті Олевськ. Реалізацією

проекту займатиметься  громадська організація «Олевський фонд розвитку територіальних громад України». Про сам проект, етапи його реалізації та фінансування розповів олевчанин за корінням та київлянин за місцем проживання, людина, яка займатиметься цим питанням Олександр Іванушенко.

Перше і єдине питання, яке стосувалось піднятої теми задав заступник голови Олевської районної ради Юрій Халімончук. Він запитав чи була зроблена екологічна експертиза річки, в контексті чого чи не існує загроза зниження води до критичного рівня через зміну кліматичних умов. На що отримав чітку відповідь: «Жодні роботи проводитись не будуть без висновку екології».

Серед присутніх в залі проект з очищення річки викликав інтерес.

Не менш цікавим фактом стала участь в проекті  кандидата технічних наук (1988), професора (2004); ВАТ «Укргідроенерго», голови правління; член колегії Міністерства палива та енергетики України (з 2004); президента Асоціації «Укргідроенерго»; професора Українського державного університету водного господарства та природокористування, Почесного громадянина міста Олевськ Поташника Семена Ізраїльовича. Вклад у розвиток інфраструктури біля річки Уборть візьмуть і підприємці міста, зокрема Лисицький Сергій Іванович.

Детальніше на відео.