Січень

Головна Новини Олевська міська рада ЗА місцеве самоврядування
ЗА місцеве самоврядування

Piccy.info - Free Image Hosting

5 березня біля будівлі Верховної Ради України пройшла акція, учасники якої вимагали ухвалити законопроект про посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами (№1159).

Як передає кореспондент УНІАН, в акції навпроти центрального входу до будівлі парламенту брало участь близько 200 осіб. Учасники акції тримали плакати з гаслами: “Фінансову незалежність місцевим громадам”, “Місцевим громадам — більше повноважень”, “Землю - в розпорядження сільським, селищним та міським радам” та “Поверніть землю людям! Законопроект №1159 — так”.

Серед їх числа були і міські голови, члени Асоціації малих міст України – Олевський міський голова Анатолій Повар, Баранівський міський голова (Житомирщина) Анатолій Душко та Пирятинський міський голова (Полтавщина) Олексій Рябоконь (на фото справа наліво).

Від АмМУ було підготовлено звернення до депутатів ВРУ з проханням підтримати законопроекти №1159 та №1900.

ЗУ Про внесення змін до Бюджетного кодексу України

ЗУ Про деякі заходи щодо посилення ролі територіальних громад в управлінні земельними ресурсами(проект)

Звернення до фракції

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting