Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Сформовано новий склад Громадської ради при Олевській райдержадміністрації
Сформовано новий склад Громадської ради при Олевській райдержадміністрації
Автор: Content manager   

Piccy.info - Free Image Hosting27 інститутів громадянського суспільства Олевщини увійшли до нового складу Громадської ради при Олевській РДА. Заявки приймалися ініціативною групою до 23 лютого 2015 року.

Про це повідомлялося на офіційному веб-сайті Олевської райдержадміністрації і районної ради.

На установчі збори, які відбулися 3 березня 2015 року, зареєструвалися 27 представників інститутів громадянського суспільства, які і працюватимуть у складі Громадської ради наступні два роки.

Відкритим голосуванням обрано нового голову Громадської ради. Ним став голова громадської організації «Незалежна ЗМІ» Чепік Василь Якович. Заступником обрано голову Олевського районного відділу Спілки поляків України Халімончук Діну Вікторівну, секретарем – зав. сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Олевської райдержадміністрації Завакевич Вікторію Леонідівну.

Заслухали звіт голови громадської ради за 2014 рік Риндич Людмили Василівни, після чого перейшли до внесення пропозицій до плану роботи на 2015 рік. Це відсутність харчування дітей у школах, незаконне вирізання лісів та усунення смітників навколо доріг і робота Олевського відділення Лугинської ОДПІ про хід виконання наповнення міського та районного бюджетів. Ще одним вартим уваги питання було очищення русла річки Уборть та будівництва дамби в місті Олевськ.

На першому засіданні Громадської ради у новому складі було більше рекомендацій і побажань, ніж конкретики, однак важливість та потрібність даного органу повинно себе виправдати в очах пересічних громадян. Учасники засідання висловили свої надії і сподівання на подальше ефективне вирішення питань подальшого розвитку району.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting