Липень

Головна Новини Олевська міська рада Оголошення

6 березня 2015 року о 17.00 год. у районному Будинку культури відбудеться звіт міського голови А.В. Повара перед територіальною громадою міста. На громадські слухання запрошуються депутати, члени виконавчого комітету міської ради, засоби масової інформації, керівники політичних партій та громадських організацій, представники духовенства, представники молодіжних, спортивних організацій, керівники та представники навчальних закладів міста (ДНЗ, позашкільні заклади, школи), керівники підприємств, установ, організацій міста різних форм власності та сфер діяльності (промислові підприємства, будівельні організації, перевізники всіх форм власності, заклади торгівлі, громадського харчування та побуту, голови галузевих рад підприємців), керівники комунальних підприємств та всіх громадян міста.

Не втрачайте шанс бути почутим місцевою владою.