Головна Новини Газета "Новини Олевська" Щоб відчути наближення свята
Щоб відчути наближення свята
Автор: Administrator

19 грудня, на день Святого Миколая, засяяла увечері святковими гірляндами у центрі міста красуня ялинка. Привезли гарне струнке дерево з подвір'я Корощинської ЗОШ І-ІІ ст., де воно почало становити небезпеку приміщенню школи.

Встановлювали символ Нового року ще 15 числа працівники підприємства "Будпослуги" та ТОВ "Меркурій", а прикрашали його під сильним вітровієм цілий суботній день 17 грудня робітники тих же "Будпослуг" Олександр Шевчук та Максим Соколовський. Піднімав на значну висоту і людей, і іграшки водій автомобільного підйомника (ліктьової вишки) Олевського РЕМу Володимир Михайленко. Монтажем електрообладнання займалися приватні підприємці по обслуговуванню вуличного освітлення міста Андрій та Віталій Борисюк. Огороджувальні щити розписали учні Олевського ПТУ-10. Організаційні заходи взяла на себе міська рада, яка й висловлює глибоку подяку усім, хто доклав рук для того, щоб і дорослі, і малі відчули наближення свята.

На знімку: працівники ПП "Будпослуги" Олександр Шевчук і Максим Соколовський та водій ліктьової вишки Олевського РЕМу Володимир Михайленко присвячують вихідний день для суспільного блага.

З газети "Новини Олевська", від 23.12.2011р.