Головна Новини Олевська міська рада Олевська лікарня отримала гуманітарну допомогу
Олевська лікарня отримала гуманітарну допомогу

Piccy.info - Free Image Hosting

Вже вдруге за місяць Олевська ЦРЛ отримала гуманітарну допомогу, передачу якої, як і планували, здійснили у понеділок 23 лютого.

Серед гуманітарного вантажу 10 прикраватних тумб, 8 функціональних лікарняних ліжок, 8 матраців та 3 ящика постільної білизни, який передали терапевтичному відділенню. Три ліжка з матрацами, п’ять тумб та ящик постільної білизни перенаправили хірургічному відділенню.

Співпраця та дружні відносини з ОБФ «Турбота та милосердя», зокрема з Камінським М.М. та віце-президентом донорської організації Фрідом Віладж Самарським В.А., вкотре  дає можливість долати матеріально-побутові проблеми в лікарні, створити більш комфортні умови перебування в установі хворих.

Забирали гуманітарну допомогу самостійно, здолали не одну сотню кілометрів та витратили чимало зусиль аби доставити її аж з Тернопільської області. Працівники міської ради, ОП Теплових мереж та працівники з благоустрою міста розвантажували та розміщували її по відділеннях.

Автомобіль для перевезення надав Дубицький М.М. Дизельним пальним забезпечили ПП "Меркурій" директор Повар Л.П. (20л), директор ОП теплових мереж, депутат міської ради Панченко О.А. (30 л), приватний підприємець Рубанський В. М. (20 л) та депутат районної ради, приватний підприємець Катинський В.І. (30 л). Висловлюється щира подяка за їх небайдужість та розуміння.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting