Січень

Головна Новини Олевська міська рада Боротися з корупцією, виховувати патріотичне покоління, доносити правдиву інформацію – є над цим працювати

Piccy.info - Free Image Hosting

Після закінчення мітингу вшанування Героїв Небесної Сотні, голова Олевської РДА Василь Невмержицький запросив на дружню розмову міського голову Анатолія Повара та активістів Майдану.

Порушили тему участі в «антимайданівських» заходах посадовців Олевської

РДА та райради, які до сих пір очолюють займані посади і продовжують  «державну службу». Наразі ніхто не проводить перевірки законності дій посадовців органів державної влади на місцях під час "Революції Гідності". Не розпочато жодного кримінального провадження за зловживання службовим становищем.

Один із учасників «кабінетної» розмови  оприлюднив імена головних корупціонерів міста та району – серед «найкращих» у своїй справі виявились начальники бюджетних установ, імена яких через етичні міркування та відсутність доказів опублікувати не можливо. Через «багаторазові публічні нехтування постулатами терпимості та скромності» вони неодноразово ставали «героями» публікацій в ЗМІ, їх імена можна було чути і на засіданнях сесії районної ради. Інші «нечисті на руку» з року в рік очолюють організації або працюють в них і беруть хабарі за різних президентів і часів.

Задалися питанням: «Як боротися з хабарництвом саме на Олевщині».

В кінцевому варіанті вирішили створити актив, який буде ці питання опрацьовувати. Далі буде.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting