Серпень

Головна Новини Газета "Новини Олевська" Крокував по Олевську Святий Миколай
Крокував по Олевську Святий Миколай
Автор: Administrator

19 грудня прихожани Свято-Миколаївського храму разом зі священнослужителями здійснили хресний хід до пам'ятника Святому Миколі Чудотворцю, встановленому два роки тому на привокзальній площі.

Приємний подарунок в день Святого Миколая отримали вихованці та вихователі дитячого садочка №10 "Струмочок".

За ініціативи громадської організації "Сила Громади - майбутнє Олевська", яку очолюють молоді депутати Олевської міської ради Андрій Марчак, Сергій Євдокимов, Олег Ковальчук та Сергій Єгоров, було придбано і подаровано дітям сучасну музичну апаратуру, якої так не вистачало садочку для проведення святкових заходів.

До організаторів також долучилися небайдужі до проблем дошкільних закладів люди. Зокрема приватний підприємець В.В. Чамор допоміг коштами, а В.П. Корнійчук надав знижку на придбаний DVD-програвач та звукопідсилюючу апаратуру.
Діти, зрадівши подарунку, висловили свою вдячність гостям у вигляді новорічних віршів та пісень. У свою чергу депутати пообіцяли й надалі всіляко підтримувати садочок та частіше навідуватися до них. Звертаючись до малят, представники громадської організації наголосили, що діти - це найголовніший скарб нашого суспільства, і дорослі повинні докласти максимум зусиль, щоб зробити їхнє майбутнє щасливим.

Наостанок завідуюча дитячим садочком Ніна Степанівна Ковальчук зробила невеличкий екскурс у минуле, пригадавши, що колись нинішні депутати Андрій Марчак та Олег Ковальчук були вихованцями "Струмочка", і висловила подяку, що вони та їхні друзі так піклуються про виховання малечі.

Заходи, пов'язані з відзначенням дня Святого Миколая, де подарунки та солодощі отримали учні та вихованці, особливо вразливих категорій населення, пройшли у всіх навчальних та дошкільних закладах міста, районному Будинку культури.
Не залишила поза своєю увагою таких дітей і міська рада. За сприяння місцевого осередку козацтва - Олевського куреня Древлянського Міжрегіонального округу МГО "Козацтво Запорозьке" (отаман О.В. Омельчук) та підприємців В.В. Єгорова і О.З. Рудницького подарунки отримали 17 дітей-сиріт, що проживають на території міста.

З газети "Новини Олевська", від 23.12.2011р.