Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Чорнобильські пільги повернуть?
Чорнобильські пільги повернуть?
Автор: Content manager   

17 лютого 2015 року  в Коростеньській міській раді відбулись публічні громадські обговорення на тему «Сучасний стан, проблематика та актуальні завдання сьогодення з подолання наслідків Чорнобильської катастрофи» за участі народних депутатів України, представників міністерств та відомств України, органів державної виконавчої влади та

 місцевого самоврядування, науковців, громадських організацій та ЗМІ. Координатором заходу був народний депутат України Володимир Арешонков. Учасником зібрання був і Олевський міський голова Анатолій Повар.

Мета зустрічі: науково-практичний аналіз сучасного стану екологічних, методико-соціальних проблем та нормативно-правових документів, напрацювання пропозицій з подолання наслідків аварії на ЧАЕС.

З нового 2015 року уряд країни прийняв рішення про зняття пільг для четвертої категорії населення постраждалих від ЧАЕС. Такі зміни суттєво вплинули на життя пересічних олевчан: відмінили харчування дітей в школах та дитячих садочках, не відшкодовують пільгу на тверде паливо, безоплатний проїзд, оплата житлово-комунальних послуг, санаторно-курортне лікування та інше.

Результатом публічних обговорень стала резолюція, яка буде оприлюднена згодом.