Головна Новини Олевська міська рада Нарада із соціальними працівниками
Нарада із соціальними працівниками

Piccy.info - Free Image Hosting 16 лютого в міській раді  відбулася нарада міського голови Повара А.В., спеціаліста з справ органу опіки та піклування виконавчого комітету міської ради Саковець Л.В. з соціальними педагогами дошкільних установ міста з питання профілактичної діяльності на питанні своєчасного виявлення сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і в яких безпосередньо виховуються діти дошкільного віку.

Наголошувалось на важливості організації взаємодії педагогічних колективів, батьків, правоохоронних органів, медичних установ, комунальних підприємств, громадських організацій щодо виховання, здійснення соціального патронату, профілактичної роботи і соціальної реабілітації дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах. Про необхідність вчасного повідомлення при виявленні випадків неналежного виконання батьківських  обов’язків та повідомлення про це відповідні служби.

Обговорили подання щомісячної звітності про виконану роботу згідно посадових обов’язків.

Piccy.info - Free Image Hosting