Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Засідання виконавчого комітету міської ради
Засідання виконавчого комітету міської ради
Автор: Content manager   

6 лютого 2015 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого заслухано та обговорено 15 питань порядку денного.

Першим розглянули питання про зняття з обліку сім'ї як такої, що опинилась у складних життєвих обставинах.

Члени виконавчого комітету надали згоду на виділення з міського бюджету 500 грн. матеріальної  допомоги громадянці Б. у зв’язку з мобілізацією чоловіка до ЗСУ,  на лікування дитини у розмірі 1000 грн. та 300 грн. на лікування гр. В. Вдвічі підняли матеріальну допомогу на поховання громадян міста, які на день смерті пенсії не отримували і в Центрі зайнятості не перебували з 150 грн до 300 грн. Таких заяв було задовільнено чотири.

Надали дозвіл на збір вихідних даних для підключення до централізованого водопостачання. Гр. П. надали дозвіл на нове будівництво сараю та гаража.

Розглянувши заяви та відповідні документи, виконком міської ради вирішив поставити на квартирний облік сім'ю гр. Б. до першочергової черги громадян, що потребують поліпшення  житлових умов, як багатодітну сім'ю, сім'ю гр.О. до обліку позачергової черги громадян, як потерпілого внаслідок аварії на ЧАЕС та гр. Н на позачергове отримання житла як дитину-сироту.

Одноголосно надали дозвіл на продовження діяльності торгових точок та на роздрібну торгівлю з лотків по вулицях Київська та Привокзальна.Рішенням виконавчого комітету фізичним особам-підприємцям встановлено режим роботи об’єктів торгівлі, розташованих на території міста.

Не задоволеними лишилися три заяви. Гр. Р. відмовлено у дозволі на відкриття торгової точки у зв’язку з несплатою пайової участі у розвиток інфраструктури міста Олевськ, гр. Т. відмовили у поновленні на квартирному обліку, а гр.Ф. у взяті на соціальний квартирний облік його сім'ї,  в зв’язку з поданням   документів,   які  не  підтверджують  можливість визнання у встановленому порядку відповідного  громадянина  таким, що потребує надання соціального житла.