Головна Новини Олевська міська рада Терапевтичне відділення Олевської ЦРЛ отримало гуманітарну допомогу
Терапевтичне відділення Олевської ЦРЛ отримало гуманітарну допомогу

Piccy.info - Free Image Hosting

100 кг постільної білизни, 10 функціональних ліжок, 10 матраців до них, 3 мішки ковдр, 6 тумбочок, 5 ходуль, стілець-туалет та милиці передали 2 лютого терапевтичному відділенню Олевської центральної районної лікарні.

Доставляли гуманітарний вантаж з Житомира самостійно, у супроводі міського голови Анатолія Повара та працівників міської ради. 31 січня вони прибули до офісу ОБФ «Турбота та милосердя», де  оформили гуманітарну допомогу для потреб лікарні, звідки і відправили вантажівку.

Імена благодійників не змінюються, це як раніше – представник обласного благодійного фонду «Турбота та милосердя» Микола Камінський, що тісно співпрацює із благодійною організацією «Фрідом Віллідж Україна» (США) Володимиром Самарським.

Вже о 10.00 годин 2 лютого працівники благоустрою міста разом із працівниками ОП Теплових мереж розвантажували допомогу та розміщували її у палатах. Медперсонал та пацієнти відділення радіють, що старі радянські ліжка на пружинах  замінять на європейські функціональні. До слова кажучи, нове таке ліжко коштує 2 тис.євро. Медичне приладдя хоч і б\в, але надійне і прослужить не один рік: тумбочки металеві, збоку підкріплені столиками, що розкладаються, матраци в чохлах, щоб не забруднювалися, ходулі, за допомогою яких пересуватися коридорами буде легше.

Завідуюча відділенням Ольга Павлівна Демкович зазначає: "Це велика допомога і підтримка для лікувального закладу, враховуючи те, що фінансування медичних закладів сьогодні недостатнє». На питання: «Чи залишиться надана допомога тільки у терапії, відповіла: «Дещо віддадуть на інші відділення, зокрема у гінекологічне та реанімаційне». Щиро дякує організаторам гуманітарної допомоги  за проявлені підтримку та розуміння, сподівається на небайдужість в майбутньому».

Велика подяка директору ОП теплових мереж  Олексію Панченку, який надав 30 літрів дизпалива та Миколі Дубицькому – за транспорт.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting