Головна Новини Олевська міська рада Підписано договір найму соціального житла з дітьми-сиротами
Підписано договір найму соціального житла з дітьми-сиротами

Piccy.info - Free Image Hosting

Рішенням виконавчого комітету від 09.01.2015 року було затверджено список із 8 дітей-сиріт, яким виділили соціальне житло, квартири, у новобудові по Свято-Миколаївській, 31.

Перед підписанням заступник міського голови Колбасюк В.В. коротко

ознайомив зі змістом договорів, обов’язками сторін та правилами проживання в будинку. Інвестор, який добудовував багатоповерхівку по Свято-Миколаївській, 31, Чижевич В.В. розповів про умови, створені в квартирах, попередив про обережне та бережне поводження з майном, яким вони будуть користуватися.

Підписання Договорів хоч і формальний крок, але воно узаконило ряд дій, якими зробило їх квартиронаймачами. З цього дня вони мають повне право жити у наданих квартирах, влаштовувати побут та прописуватись. Один із дітей-сиріт, 21-річний Анатолій буде головою ОСББ у цьому будинку.

Інший вирішив не використовувати своє право на позачергове отримання житла, відмовився від квартири, і вирішив залишитися в черзі.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting

Piccy.info - Free Image Hosting