Головна Новини Олевська міська рада Багатоповерховий будинок в центрі міста готують до будівництва
Багатоповерховий будинок в центрі міста готують до будівництва

Piccy.info - Free Image Hosting

22 липня 2014 року Олевська районна рада прийняла рішення про передачу незавершеного будівництвом житлового будинку, що розташований по вул. І. Франка (біля приміщення міської ради) із спільної власності територіальних громад району до територіальної громади міста Олевськ.

На засіданні 47 сесії міської ради, яка відбулась 3 грудня 2014 року, депутати затвердили звіт про оцінку майна незавершеного будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул. І.Франка в сумі 458 844,00 грн та затвердили договір про спільну участь у реалізації проекту будівництва даної недобудови з приватним підприємством «Автотехексперт».

Завдяки співпраці з інвестором, міській раді вдалося реалізувати проект добудови п'ятиповерхівки по Свято-Миколаївській, 31.

16 січня бригада робітників розпочала прибирати поверхи будівлі по вул. Івана Франка від сміття, яке туди зносили роками. Будемо сподіватись, що і ця недобудова 20-ти річної давнини «оживе» в руках будівельників та незабаром стане окрасою центру міста.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting