Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Травень
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Виконком
Виконком
Автор: Content manager   

Дітям-сиротам – житло, постраждалим від пожежі – матеріальну допомогу, а громадянам міста – кваліфіковану юридичну допомогу

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулось 9 січня, члени виконкому розглянули питання формування фонду соціального житла та укладення договорів найму соціального житла. Олевські діти-сироти, котрі роками стояли на квартирному обліку, отримають житло.

 У містечку ця новина стала темою обговорення №1. Попри те, що держава задекларувала позачерговість забезпечення житлом, для багатьох, у реальності, ця норма залишається фікцією, але не у нашому випадку.

Заступник міського голови Василь Колбасюк оголосив список дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які стануть господарями у квартирі новобудови на Свято-Миколаївській, 31. Однокімнатні квартири надали Минічу Анатолію, Гребенчук Ользі, Данюку Віктору, Скобельській Майї та Баранській Надії; двокімнатні – Котвицьким Віктору та Володимиру (одна на двох), Козловець Аллі та Стойківській Альоні. Залишилось ще дві двокімнатні квартири, імена власників яких будуть відомі після додаткового опрацювання документів та розглянуті на наступному засіданні виконкому.

Розглянувши заяви громадян міста, гр. Л. та П. у зв’язку з мобілізацією чоловіків надали по 500 гривень матеріальної допомоги. Гр. Ф. у зв’язку з пожежею у власному житловому будинку, що призвело до втрати майна виділили 3 000 грн., гр. К. на усунення пожежі господарської будівлі 1 000 грн.

Затвердили висновок органу опіки та піклування щодо встановлення місця проживання малолітньої дитини з батьком.

Колективно розглянули звернення громадської організації «Олевська правозахисна група», в якому вони звертаються з проханням розмістити інформаційний стенд соціальної реклами про безкоштовне надання правової допомоги. Після виступу присутнього на засіданні адвоката Сергія Єгорова, який висловив сумнів у законності діяльності даної організації та розповів про надання безкоштовної кваліфікованої юридичної допомоги з якою можна детальніше ознайомитись за посиланням http://zhytomyr.legalaid.gov.ua, члени виконкому вирішили відмовили у зверненні.

Члени виконкому також затвердили перелік об’єктів та види робіт, на яких засуджені відбуватимуть громадські роботи – це  міські дороги, кладовище, прибережна смуга річки Уборть, паркова зона та інші об’єкти благоустрою міста.

Виконком розглянув та прийняв відповідні рішення в сфері будівництва, квартирного обліку, надання дозволу на торгівлю, на відкриття та продовження діяльності торгових точок, інше.