Головна Новини Олевська міська рада В Олевську дітям-сиротам виділили житло
В Олевську дітям-сиротам виділили житло

Piccy.info - Free Image Hosting

Рішенням 41 сесії між Олевською міською радою та інвестором був укладений Договір про спільну участь в реалізації проекту будівництва недобудованого п’ятиповерхового будинку по вул. Свято-миколаївській, 31. Згідно цього документу міська рада отримала п’ять однокімнатних та

п’ять двокімнатних квартир, які стали частиною Соціального фонду житла, які без вагань вирішили надати найбільш незахищеній верстві населення – дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування.

9 січня вони вперше завітали до міської ради, щоб почути про це з уст міського голови Анатолія Повара. Щоправда, вони досі не вірять у такий щасливий дарунок долі як власне житло. Тим паче, що квартири обладнані сантехнікою, наявне автономне опалення, покладений ламінат та пофарбовані стіни. Житло повністю придатне для проживання.

Список формувався згідно квартирної черги, ретельно опрацьовувався спеціалістами міської ради, детально вивчалися надані ними документи.

Про урочисте вручення ключів від квартир буде повідомлено згодом.

Piccy.info - Free Image HostingPiccy.info - Free Image Hosting