Головна Новини Олевська міська рада Олевська «Ластівка» співатиме в Польщі
Олевська «Ластівка» співатиме в Польщі

З 15 по 18 січня в місті Бендзіні (Польща) відбудеться XXI  Міжнародний фестиваль колядок та щедрівок, а з 19 по 22 VI випуск програми під заголовком «Колядники із Житомира», де братиме участь дитячий вокальний ансамбль з Олевська «Яскулечка» – Даніелла Виговська, Юлія Виговська, Вікторія Гилюк, Марія Євдокимова, Володимир Сарницький, Зіновій Козачок

та Єлизавета Луценко під керівництвом голови Олевського районного відділу Спілки поляків України Діни Халімончук.

У 2013 році за вдалий виступ ансамбль «Яскулечка» отримав Диплом відзнаки. Після фестивалю спільна делегація з Олевська, Житомира та  Вінниці дала п’ять різдвяних концертів у містах Шльонського воєводства. Для них були організовані екскурсії до музеїв та інших туристичних об’єктів.

Запрошені на фестиваль кожного разу приїжджають за свій рахунок, поїздку олевського дитячого ансамблю оплачуватимуть підприємці міста.

Бажаємо юним артистам цікавої подорожі за кордон, нових позитивних вражень та вдалих виступів.