Головна Новини Олевська міська рада В Олевську відкрили меморіальну дошку працівникам Олевської райспоживспілки Другої Світової війни

Piccy.info - Free Image HostingВідкриття пам'ятної дошки, яку розмістили на фасаді приміщення Олевської райспоживспілки, присвятили подвигу працівників-кооператорів – фронтовиків, партизан, підпільників Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, які зробили вклад в Перемогу та визволення міста Олевськ від німецько-фашистських загарбників.

Це вже третя меморіальна дошка в місті, перша присвячена лікарям, друга – вчителям. Такі пам'ятні знаки – це наша історія, що не захована в музеях. Важливо, щоб молоді люди не просто знали прізвища героїв, а пам’ятали все те, що було зроблено нашими земляками для українського народу.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting