Офіційний сайт Олевської міської ради

Alternative content

Get Adobe Flash player

ВИБОРЧА КОМІСІЯ

___________________________

Баннер

Привітання

Пошук на сайті


ДЛЯ ТУРИСТІВ

МІСТА-ПОБРАТИМИ

Про Олевськ пишуть

 

Olevsk Sity

Календар

2023
Червень
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Випадкове фото

Лічильники

 

 

 

Головна Новини Олевська міська рада Як депутати на сесію ходили
Як депутати на сесію ходили
Автор: Content manager   

По завершенню року прийнято підбивати підсумки роботи. Міська рада не виключення. За традицією, депутатам демократичного шостого скликання Олевської міської ради виставляються оцінки. За результатами протоколів пленарних засідань сформовано рейтинг відвідування депутатами сесій ради. Що цікавого та нового розповіли факти та статистика читайте далі.

Депутатський корпус Олевської міської ради складається із 32 депутатів. Бути депутатом – справа неоплачувана, ця робота відбувається виключно на «громадських засадах». За 2014 рік відбулось 10 засідань. Середня відвідуваність за рік становила 60%. Кворум коливався від числа 17 до 23 присутніх.

Почнемо з «відмінників». Найсумліннішими відвідувачами сесій стали секретар міської ради Євдокимов С.М., адвокат Єгоров С.О., голова постійної комісії міської ради з соціальних та гуманітарних питань, голова ГО «Дія» Мороз Н.М. та директор ОП Теплових мереж Панченко О.А. У них не має жодної «енки». На «срібло» працювали Ковальчук О.В., Русин Ю.Г., Терновий О.І., Біленець Н.І., Жиркеєв Г.В., Кручко Г.Ю., Мурзіна Л.О., Сай Л.О., Талах В.І. та Шепетько П.Г. У «табелі» напроти їх прізвищ зафіксовано по одному-два пропуски.

Злісними прогульниками серед депутатів у цьому році стали Заруба Т.В., яка не була на жодному засіданні не лише у 2014, а й у 2013 році. У неї 100% «неявка». Далі по списку депутат Гарбовський В.М. У відомості про відвідування він набрав аж 9 «енок». З’явився народний обранець лише на останню сесію ради. У депутата Гаврилюка В.Г (Віктора Григоровича). та Марчака А.С. теж не кращі успіхи в частині відвідування. Вони побували «аж» на 2 засіданнях із 10. Щоправда останній тут не проживає більше року, тому графік відвідувань такий ріденький. Третє місце з кінця розділили Луковська Н.М., Дубровець Д.І. та Шевчук Н.М. У них по 7 «енок».

Щоправда деякі олевчани вважають, що нинішній депутатській корпус у своїй роботі все більше зважає на громадську думку, думку спостерігачів та представників ЗМІ. Було відмічено, що депутати, якщо їм вказують на недоліки в роботі, принаймні, «червоніють», отже – їм стає соромно за свої помилки… Складається враження, що серед окремих депутатів присутнє бажання подобатись виборцям, вони стають більш доступними та сміливо тягнуться до публічності.

Водночас,  було відмічено - депутати Олевської міської ради «успішно» вчаться тонкощам депутатської майстерності за «загальноукраїнським взірцем», тобто - беручи приклад з депутатів  Верховної Ради. На жаль, найшвидше місцеві депутати перехоплюють найгірші особливості депутатської поведінки. Чвари та перехід на особистості при вирішенні робочих  питань, неприязнь між фракціями, недотримання регламенту – усі ці явища просто – таки «процвітають» у стінах залу засідань. Серед місцевих журналістів – вже на рівні жартів та «байок» - гуляють «крилаті вислови» деяких обранців, народжені швидше нестачею навичок у риториці, ніж простим бажанням прикрасити свої промови словесними «перлами».

Але ми не будемо поспішати робити висновки. Останнє слово залишається за громадою. У них своя система та критерії оцінювання роботи. Попереду новий «навчальний» рік. Побачимо, як міська рада працюватиме у 2015 році і прокоментуємо їх роботу ще детальніше.