Головна Новини Олевська міська рада Привітання

Piccy.info - Free Image HostingНа честь Дня адвокатури прийміть найщиріші привітання та побажання добра, міцного здоров’я, сімейного благополуччя.

Адвокат з огляду на умови своєї діяльності, безперечно, є служителем і

творцем права. Це та особливість, що незмінно присутня в діяльності адвоката в усі часи, що передається з покоління в покоління, з держави в державу та зміцнює віру в силу правова і зміцнює усвідомлення суспільної місії адвокатури.

Його величність Закон вашими устами повинен сказати рішуче слово, захистити демократичні права громадян, забезпечити їм використання свобод, гарантованих Конституцією. Саме він, а не амбіції можновладців чи мінливі політичні вітри повинні бути дороговказом на професійному шляху, який ви обрали.

Мудрості вам, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості та непохитності!

З повагою,

міський голова Анатолій Повар