Липень

Головна Новини Олевська міська рада Круглий стіл для мерів міст Житомирської області
Круглий стіл для мерів міст Житомирської області

Про децентралізацію в контексті житлово-комунального сектору, а саме створення ОСББ як дієвої форми участі громади в управлінні житловим фондом, втілення енергоефективних проектів не лише на рівні муніципалітетів, а й об’єднань громадян, говорили вчора, 16 грудня 2014 року, у м. Житомирі.

Участь у круглому столі на тему: «Децентралізація влади в контексті реформи житлово-комунального сектору» взяли міські голови області,  їх заступники, міжнародні експерти, керівники банківських установ та представники обласної влади. Представником міста Олевськ був заступник міського голови Сергій Мельник.

Учасники круглого столу ознайомилися з кредитними пропозиціями банківських установ, поспілкувалися з експертами та обмінялися досвідом впровадження енергоефективних технологій в житлово-комунальному секторі. Було наголошено про необхідність підвищення обізнаності населення щодо можливостей діяльності ОСББ та проаналізовано напрямки реформи житлово-комунального господарства в контексті децентралізації.

Пропонуємо ознайомитись із матеріалами та відеозаписом круглого столу.