Січень

Головна Новини Олевська міська рада Вокальні ансамблі з Олевська співали польські колядки в Коростені
Вокальні ансамблі з Олевська співали польські колядки в Коростені

Piccy.info - Free Image Hosting

14 грудня 2014 року в місті Коростені у приміщенні районного Будинку культури відбувся IX обласний Фестиваль польської колядки на Житомирщині, організований обласною Спілкою поляків при сприянні Коростенської міської Ради та Обласного Центру народної творчості.

У програмі виконання колядки польською та українською мовами художніми колективами Житомирщини.

У конкурсній програмі фестивалю взяли участь дитячі та дорослі хорові колективи, вокальні ансамблі, фольклорні гурти та окремі виконавці. Олевськ представляли дитячий вокальний ансамбль «Яскулечка» та вокальний ансамбль польської пісні «Лілея». Вперше підтримати своїх приїхав і міський голова Олевська Анатолій Повар.

Переможців конкурсу, які братимуть участь в XXІ Міжнародному фестивалі колядок і щедрівок у м.Бендзіні (Польща), буде оголошено згодом.

Всі учасники були нагороджені подарунками від Житомирської обласної Спілки поляків України та представників Дипломатичного корпусу Республіки Польща.

Piccy.info - Free Image Hosting Piccy.info - Free Image Hosting