Липень

Головна Новини Олевська міська рада Шановні судді та працівники апаратів судів!
Шановні судді та працівники апаратів судів!

Piccy.info - Free Image HostingЗ нагоди професійного свята — Дня працівників суду прийміть найщиріші привітання і побажання добра, міцного здоров’я, благополуччя і злагоди!

Перетворення України в дійсно правову державу, в якій гарантується ефективне судочинство, справедливий розгляд справ

незалежним, компетентним і неупередженим судом, можливе за умови плідної співпраці і розвитку конституційного партнерства уряду із законодавчою і судовою гілками влади, впровадження європейських стандартів незалежності суддів.Саме тому в Україні найактуальнішим питанням є здійснення судової реформи з метою удосконалення системи судоустрою, створення функціонально та фактично незалежного правосуддя.

Переконаний, що суддівський корпус України завжди залишатиметься вірним складеній присязі, гідно виконуватиме свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму, захисту прав і свобод людини.

Тож нехай нашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети – утвердження верховенства права в нашій державі! Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму і завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!

З повагою,

міський голова А.В. Повар