Січень

Головна Офіційні документи День благодійності
День благодійності
12.12.2014 09:53

Piccy.info - Free Image HostingВ Україні, зокрема в Олевську, високо цінують активну і самовіддану працю добровольців благодійницької діяльності. Безкорислива дружня підтримка, яку ви надаєте, викликає глибоку повагу, служить взірцем для наслідування.

Я вдячний вам за небайдужість та милосердя, за ваші добрі серця, за тепло і підтримку, які ви привносити в життя тих, хто цього потребує. Особливу подяку виношу олевським благодійникам, які допомагають військовим зони АТО та переселенцям зі сходу України.

Словами подяки згадую в цей день благодійні організації «Взаємодія», «Турбота та милосердя», закордонних меценатів, які надавали неодноразову гуманітарну допомогу Олевській ЦРЛ та Центру реабілітації дітей-інвалідів.

Бажаю всім благодійникам доброго життєвого шляху, енергії та успіхів.

З повагою, міський голова

А.В. Повар

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє потрапившим у ту чи іншу біду людям, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.

У сучасному світі поняття благодійності все частіше асоціюється з великими компаніями або окремими багатими людьми, спеціальними благодійними фондами або знаменитими брендами. Надаваєма ними допомога безперечно позитивний крок і нагородою за цю діяльність є їх добре ім’я, яке згадується нами і поважається у всьому суспільстві. Серед людей, що займаються благодійною діяльністю є й ті, чиїх імен ми можливо не дізнаємося ніколи. Їх нагорода за цю діяльність також відома.

Наш людський світ, на жаль, сповнений нужди і нужденних, а благодійна діяльність в багатьох випадках не дозволяє доводити цю проблему до відчаю. Саме з цієї причини 13-го грудня 2007-го року Указом Президента України № 1220/2007 в незалежній Україні було встановлено окреме офіційне свято - День благодійництва. За даними проекту DilovaMova.com, цей день відзначається щорічно в кожну другу неділю грудня. Метою установи цього Дня є підтримка громадських ініціатив, відверте прагнення українського суспільства до принципів милосердя і гуманізму, активне сприяння розвитку благодійної діяльності, підтримка організацій та структур, що займаються подібною діяльністю в умовах нашого сучасного суспільства.

Багато держав і навіть на законодавчому рівні намагаються підтримувати і стимулювати благодійну діяльність в своєму суспільстві. До прикладу, в Російській Федерації ця діяльність регулюється відповідними законами «Про благодійну діяльність та благодійні організації», Цивільним кодексом і положеннями Конституції (стаття 39). У європейських країнах та Сполучених Штатах Америки так само розроблено і діє відповідне законодавство, яке дозволяє проводити досить ефективну благодійну політику. Працює ряд міжнародних організацій і фондів.

У День благодійництва ми нагадуємо знамениті слова зі Святого Письма, які проголошують про те, що блаженніше давати, ніж приймати. Нехай кожен з нас спробує внести посильну лепту в будь-яку благу справу і спільно ми неодмінно помітимо, що саме такими вчинками і досягається порядок і загальне благополуччя, спокій і радість для всіх нас! З Днем благодійності Вас і нехай таких Днів буде більше в нашому житті!

Матеріал взято із мережі інтернет