Головна Новини Олевська міська рада Члени виконавчого комітету розглянули 18 питань порядку денного
Члени виконавчого комітету розглянули 18 питань порядку денного

Першими розглянули та затвердили висновки органу опіки та піклування про встановлення днів спілкування батька із власним дітьми та щодо можливості проживання малолітньої дитини з батьком.

1.     Про надання матеріальної допомоги

Розглянувши заяви громадян міста, виконком виділив по 500 гривень матеріальної допомоги трьом сім’ям мобілізованих до Збройних Сил України та на лікування військовослужбовцю, пораненому в зоні АТО, гр.Т. було виділено на лікування 200 грн. та гр.Б. 150 грн. на поховання.

Затвердили батьківський комітет ДНЗ №19 «Сонечко» у складі 21 члена, голова – Лупаїна Т.А., секретар – Чернишова Т.А.

2.     Про розгляд листа начальника Олевського РВ УМВС у Житомирській області Думана В.М.

Колективно розглянули листа начальника Олевського РВ УМВС у Житомирській області Думана В.М. Взявши до уваги статут громадського формування з охорони громадського порядку «Альфа», керуючись ст. 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  виконком міської ради не затвердив до складу ГО «Альфа» гр.В.

3.     Про зміну регулювання руху автотранспорту на площі Соборній м. Олевськ.

Рішенням виконкому припинено регулювання руху автотранспорту на площі Соборній за допомогою сигналів світлофорів, регулювання дорожнього руху буде здійснюватися за допомогою дорожніх знаків та дорожньої розмітки, йдеться  в рішенні. Насправді, світлофори в центрі міста давно знаходяться в неробочому стані, тому їх зняли з опор. Плати, які регулювали включення світлофорів, постійно виходили з ладу під час грози, а ремонт «влітав» бюджету в копієчку. Членом виконкому Володимиром Рубанським була оголошена пропозиція, перенести світлофори у найбільш небезпечні та людні пішохідні переходи та обладнати  їх кнопкою.

Шестеро осіб зняли з квартирного обліку, у зв’язку з набуттям власного майна. Своїм рішенням затвердили актуалізацію даних щодо осіб, що перебувають на квартирному обліку внесли зміни в склад сім'ї заявника

Надали дозвіл:

-          на зрізання двох дерев: груші, яка досягла вікової межі та липи по вул. Володимирській, 6;

-         на здійснення підприємницької діяльності по вул. Привокзальній;

-         на розміщення тимчасових споруд по вул. Київській, 17;

-         на продовження діяльності торгових точок по вул. О.Кошевого та Пушкіна;

-         на збір вихідних даних на підключення до централізованого водопостачання та водовідведення;

–       будівництво, добудову та перебудовужитлових будинків, господарських будівель та споруд.

Розглянувши лист голови правління ПрАТ «Побутпослуги», вирішено відмовити у проханні присвоїти поштову адреси частині будівлі на першому поверсі.

Рішення виконавчого комітету можна отримати на 1 поверсі приміщення міської ради (ЦНПАП) після 10 днів від дати його прийняття.