Головна Новини Олевська міська рада Міський голова Анатолій Повар одержав диплом та сертифікат Швейцарсько-українського проекту «DESPRO»

Лист

Piccy.info - Free Image Hosting

Сертифікат

Piccy.info - Free Image Hosting

З 11 по 13 листопада у місті Київ проходив ІІ етап комплексної навчальної програми «Школа місцевого самоврядування», організованої Швейцарсько-українським проектом DESPRO «Підтримка децентралізації в Україні» у співпраці із Всеукраїнськими Асоціаціями органів місцевого самоврядування.

Основною метою Комплексної навчальної програми є формування дієвого та високо професійного місцевого самоврядування в Україні у відповідності до Європейської Хартії місцевого самоврядування; зміцненні лідерів місцевого самоврядування та посиленні ролі Всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування.

Міський голова Повар А.В. за результатами успішного завершення двох етапів комплексної програми одержав диплом Швейцарсько-українського проекту «DESPRO», а також сертифікат за участь в дистанційному електронному курсі «Управління проектами місцевого розвитку».